GİZLİLİK VE GÜVENLİK

 

GİZLİLİK VE GÜVENLİK

1)     wengehome.com  'da tüm bilgileriniz güven altındadır. Üye olurken veya alışveriş yaparken, sizinle ilgili olarak toplanan hiçbir bilgi, hiçbir surette üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

2)     Tüm sipariş kayıtları 128 bit şifrelenmiş güvenli alanda yapılmaktadır.

3)     Sipariş formunu doldururken sizden istenen kişisel ve iletişim bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Yanlış girilen tüm bilgilerden firmamız sorumlu değildir.

4)     wengehome.com, şayet istemezseniz e-posta adresinizi kesinlikle istenmeyen mail gönderimi yapmak için kullanmayacaktır.

5)     Gizlilik Sözleşmesi bölümü, paylaştığınız bilgilerin wengehome.com  tarafından ne şekilde kullanılıp korunduğunu anlamanız amacıyla hazırlanmıştır.

6)     wengehome.com, gerekli görüldüğünde işbu Gizlilik Sözleşmesi'nin hükümlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

7)     wengehome.com ‘u kullanarak, Gizlilik Sözleşmesi'ni kabul ettiğinizi ifade etmiş olursunuz.

8)     wengehome.com, Venge Aydınlatma Mobilya Aksesuar Teks. Tic.Ltd.Şti. kuruluşudur ve wengehome.com internetten alışverişin en önemli kriterlerinden birinin güvenlik olduğunun bilincinde olup yasal sorumluluklarına istinaden hiç bir kredi kartı numarasını sisteminde tutmamaktadır.

9)     wengehome.com alışveriş sitesinde RapidSSL sertifika merkezinden alınmış bankaların internet sitelerinde de kullanılmakta olan 128 bit şifreleme kullanılmaktadır. Kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfada tarayıcınızın (browser) alt kısmında bir anahtar göreceksiniz. Bu anahtar sayesinde tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz hiçbir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görüntülenemez.

10)  Ayrıca kredi kartı bilgileriniz gibi wengehome.com sitesi ile paylaştığınız diğer kişisel bilgilerinizde (adres, telefon gibi) hiçbir şekilde başka kuruluşlarla paylaşılmayacaktır, üçüncü kişilere satılmayacaktır ve gizli tutulacaktır. Gizlilik ve Güvenlik ile ilgili tüm sorularınız ve önerileriniz için wenge@wengehome.com  e-posta adresine gönderebilirsiniz.

Bu Site Rekare Yazılım Tarafından Wenge Home İçin Yapılmıştır. Tüm Hakları Saklıdır.
E-POSTA ADRESİ :
ŞİFRE :
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL
.
Mail Adresiniz :
Eski Şifre :
Yeni Şifre :
Yeni Şifre Tekrar :
Giriş Paneline Dön
Mail Adresiniz :
Giriş Paneline Dön
.