İADE ŞARTLARI

 

İADE ve İPTAL ŞARTLARI

 

       Müşteri memnuniyeti politikamız çerçevesinde hizmet vermeye çalıştığımız bu sitede karşılaştığınız herhangi bir problemde sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde yardımcı olabilmemiz aşağıdaki hususlara uyulmasına bağlıdır;

1) İnternet sitesinden vermiş olduğunuz sipariş'i iptal etmek istediğinizde, kargo işlemleri tamamlanmamış ise  iptal talebinizi mail ( info@wengehome.com ) ya da telefon (+90 312 351 56 56 ) ile irtibata geçerek tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir.

2)     Satılan ürünün iade edilebilmesi için müşterinin siparişi kendisine teslim edildiği anda kargo yetkilisi nezdinde kontrol etmesi gerekir. Kargo paketinde ya da ambalajında herhangi bir bozulma durumu varsa ürünü teslim almadan tutanak tutturarak iade işlemini yapmalıdır. Ürünü teslim aldıktan sonra ürüne kargo sırasında zarar verildiği iddiası ile yapılan iadeler kabul edilemez.

3)     Satılan ve kargo paketi kabul edilerek kullanılmaya başlanan ürünlerin iade edilebilmesi için ürünün üretimden kaynaklanan bir hata nedeniyle kullanılamaz durumda olması gerekmektedir.

4)     Ürün ile ilgili herhangi bir problem yaşanmamasına karşın, müşteri hizmet kalitesi politikamız çerçevesinde ürün ambalajı açılmadığı ve kullanılmadığı takdirde, ürün teslim tarihinden itibaren 7 (Yedi) gün içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. İade talebi iletilerek bu talep kabul edildikten sonra ürün iade alınabilir. Ürün iade edilirken kargo ile gönderiliyorsa kargo ücreti müşteriye aittir.
 

       İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda veya üründe çizik veya kırılma yıpranma olması halinde iadesi kabul edilmemektedir.

-  Ürünün faturası,

- 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, etiketleri, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Ancak bazı kategorilerde ürün ve hizmetlerin doğası gereği farklı iade koşulları uygulanabilmektedir. Ürün satın almadan önce genel iade prosedürüne göre farklılık gösteren ürünlerin aşağıda yer alan iade şartları öncelikli olarak geçerlidir.

Teknik servisimize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 – 4 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.
 

Nasıl iade edeceğim?

Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi mail ( info@wengehome.com ) ya da telefon (+90 312  351 56 56 ) ile irtibata geçerek tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Teknik departmanımız tarafından iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen paketi Kargo ile tarafımıza gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. Gönderilerin ücreti gönderen kişiye aittir. Alıcı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. Üründe ve ambalajında herhangi bir bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, vs. durumları tespit ettiği hallerde ürünü iade alınmayacaktır ve bedeli iade edilmeyecektir. Gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.

Bu Site Rekare Yazılım Tarafından Wenge Home İçin Yapılmıştır. Tüm Hakları Saklıdır.
E-POSTA ADRESİ :
ŞİFRE :
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL
.
Mail Adresiniz :
Eski Şifre :
Yeni Şifre :
Yeni Şifre Tekrar :
Giriş Paneline Dön
Mail Adresiniz :
Giriş Paneline Dön
.